İŞ GELİŞTİRME

  

Drogsan İlaçları İş Geliştirme faaliyetlerinin temelini; lisanslama, ihracat, ortak pazarlama, ortak geliştirme ve fason üretim projeleri oluşturur. Sürekli gelişim sağlamayı amaç edinmiş bir jenerik ilaç şirketi olan Drogsan, dermatoloji, onkoloji, immünoloji alanlarında pazara değer katacak, ürün yelpazesini genişletecek ve zenginleştirecek lisans anlaşmaları yapmakta ve bu alanda arayışını sürdürmektedir.


Ürün portföyündeki sürekli ve inovatif gelişim, ulusal pazar ile birlikte ihracat alanında da dikkat çekici gelişmeler sağlamıştır. Hem yerel hem uluslarası platformda bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen bir eşdeğer ilaç firması olma vizyonuna sahip Drogsan İlaçları, ürünlerini Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkeleri ile Türki Cumhuriyetler olmak üzere 15’i aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Başta Avrupa Birliği ve Körfez Ülkeleri İşbirliği Konseyi olmak üzere dünya genelinde birçok sağlık otoritesi tarafından onaylanan üretim tesisi ve kalite sistemi ile Drogsan, kısa vadede Afrika, Güney Amerika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.


Drogsan İlaçları, fason üretim ve ortak pazarlama projeleri kapsamında yerli firmalar ile işbirliğine açık olup bu alanda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Avrupalı ilaç firmaları için bir fason üretim merkezi olma yolunda ilerlemekte olan Drogsan, modern üretim tesisi ve seçkin kalite belgeleri ile yabancı ilaç yatırımcılarının yerli üretim yaptırarak Türkiye ilaç pazarına girebilmelerine olanak sağlayacak alt yapı imkanları sunmaktadır.

İş Geliştirme ile ilgili tüm konulardaki soru ve görüşlerinizi business.development@drogsan.com.tr adresine iletebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ


 
     
     

 © 2016  Drogsan İlaçları San. ve Tic. A.Ş
Oğuzlar Mah. 1370. Sok. No:7 06520 Balgat / Ankara Tel:0(312) 287 74 50 Fax:0(312) 287 61 15 info@drogsan.com.tr
Bu sitedeki bilgiler hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
> Gizlilik Kuralları    > Yasal Uyarı