İŞ GELİŞTİRME

  

Drogsan İlaçları İş Geliştirme faaliyetlerinin temelini; lisanslama, ihracat, ortak pazarlama, ortak geliştirme ve fason üretim projeleri oluşturur. Sürekli gelişim sağlamayı amaç edinmiş bir eşdeğer ilaç şirketi olan Drogsan, dermatoloji, kadın doğum, üroloji, pediatri, nöroloji ve gastroenteroloji alanlarında pazara değer katacak, ürün yelpazesini genişletecek ve zenginleştirecek lisans anlaşmaları yapmakta ve bu alanda arayışını sürdürmektedir.


Ürün portföyündeki sürekli ve inovatif gelişim, ulusal pazar ile birlikte ihracat alanında da dikkat çekici gelişmeler sağlamıştır. Hem yerel hem uluslararası platformda bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen bir eşdeğer ilaç firması olma vizyonuna sahip Drogsan İlaçları, 200’e yakın yurtdışı ürün ruhsatı ile ürünlerini Bağımsız Devletler Topluluğu, Güney Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Afrika ülkeleri olmak üzere 30’a yakın ülkeye ihraç etmektedir.


Başta Körfez Ülkeleri İşbirliği Konseyi olmak üzere, Irak, Fildişi Sahili, Uganda ve  Malezya gibi dünya genelinde farklı sağlık otoriteleri tarafından onaylanan üretim tesisi ve kalite sistemi ile Drogsan, ihracat ağını her geçen yıl genişleterek global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir

İş Geliştirme ile ilgili tüm konulardaki soru ve görüşlerinizi business.development@drogsan.com.tr adresine iletebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ


 

     
     

 © 2020  Drogsan İlaçları San. ve Tic. A.Ş
Oğuzlar Mah. 1370. Sok. No:7 06520 Balgat / Ankara Tel:0(312) 287 74 50 Fax:0(312) 287 61 15 info@drogsan.com.tr
Bu sitedeki bilgiler hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
> Gizlilik Kuralları    > Yasal Uyarı